Новини 18:05

Апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід київському забудовнику Войцеховському

Повний текст постанови буде оголошений 9 серпня 2016 о 17.30.

Під час ході засідання в четвер, 4 серпня, Апеляційний суд м.Києва залишив без змін рішення суду першої інстанції в кримінальному провадженні щодо столичного забудовника Анатолія Войцеховського, підозрюваного в ухиленні від сплати податків на суму 12,5 млн грн та створенні організованого злочинного угруповання. Про це повідомили у прес-службі Апеляційного суду міста Києва.

"За результатами апеляційного розгляду колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва постановила: визначення слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 16 липня 2016р - залишити без змін, апеляційні скарги прокурорів і захисників, які діють в інтересах підозрюваного Войцеховського А. П. - залишити без задоволення", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що повний текст постанови буде оголошений 9 серпня 2016 о 17.30.
Таким чином, Апеляційний суд залишив в силі рішення Печерського райсуду Києва від 16 липня 2016 року, яким частково задоволено клопотання старшого слідчого з особливо Важливим справах Головного слідчого управління Нацполіціі України, узгоджене прокурором Генеральної прокуратури, про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, і визначено заставу в розмірі 14 млн грн стосовно підозрюваного Войцеховского.

Нагадаємо, 15 липня Головне слідче управління МВС спільно з Генеральною прокуратурою заарештували організатора масштабної будівельної афери Анатолія Войцехівського. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...