Новини 11:30

Радник кандидата у президенти США Трампа має ділові зв'язки з Росією – ЗМІ

Зокрема, він володіє акціями «Газпрому» та має дружні зв'язки з близьким до Путіна російським бізнесменом Ігорем Сєчіним.

Радник кандидата у президентти США Дональда Трампа у справах закордонної політики Картер Пейдж має ділові зв’язки з Росією. Про це у огляді пише видання Washington Post.

Зокрема, у 2004 році Картер переїхав до Москви, де працював у відділенні інвестиційного банку Merrill Lynch до 2007 року. Після чого він консультував і працював над провідними угодами для «Газпрому».

Також у матеріалі нагадується, що в інтерв’ю виданню Bloomberg News Пейдж зізнався, він сам володіє акціями російської газовидобувної компанії на вартості яких позначилися санкції, запроваджені проти Росії у 2014.

У лютому 2015 Пейдж загалом критично висловився про санкції проти Росії, які запровадили США і ЄС у відповідь на військову агресію проти України.

Також Пейдж підтримує дружні зв'язки з близьким до Путіна російським бізнесменом Ігорем Сєчіним, який потрапив під санкції і йому заборонений в'їзд у США, а також заборонені ділові контакти з американськими компаніями. 

Пейдж заявив, що Сєчин «зробив за останні десять років більше задля поліпшення відносин США і Росії, ніж будь-хто інший».

Колишній посол США в Росії Майкл Макфол, який в даний час викладає в Стенфордському університеті, підкреслив, що всі ділові стосунки з Росією з боку команди Трампа мають бути розкриті.

Раніше видання Huffington Post повідомляло, що Картер Пейдж на початку липня відвідав з візитом Росію, а після його повернення команда кандидата запропонувала зміни до програми Республіканської партії США, які передбачають виключення пункту про допомогу Україні зброєю.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...