Новини 07:42

Порошенко прокоментував рішення МВФ: світ визнає українські реформи

Президент назвав таке рішення високою оцінкою економічних реформ та перших результатів у боротьбі з корупцією.

Позитивне рішення Міжнародного валютного фонду про виділення додаткових обсягів фінансової допомоги свідчить про те, що світ визнає – в Україні відбуваються реформи та позитивні зміни. Про це заявив президент Петро Порошенко, передає його прес-служба.

Порошенко назвав таке рішення високою оцінкою економічних реформ та перших результатів у боротьбі з корупцією.

Президент наголосив, що вперше в історії відносин із МФВ Україна отримує третій транш допомоги в рамках однієї програми співробітництва.

Він зазначив, що рішення Фонду відкриває шлях до виділення фінансової допомоги з боку Сполучених Штатів Америки в обсязі 1 мільярда доларів, макрофінансової допомоги Євросоюзу в рамках додаткових ще 600 мільйонів євро, інших міжнародних фінансових організацій і відчиняє вікно можливостей для залучення іноземних інвестицій в українську економіку.

Порошенко також назвав резолюцію Фонду «сигналом агресору», адже Росія намагалася заблокувати рішення про фінансову допомогу Україні.

Зазначимо, 14 вересня Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила виділення Україні третього траншу кредиту на суму близько $1 млрд. Керівництво проголосувало майже одностайно, лише представник Росії Алєксєй Можин виступив проти.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...