Новини 16:11

Анонім повідомив поліцію про замінування апеляційного суду в Києві

За чотирма адресами розташування апеляційних судів виїхали представники структурних підрозділів поліції, спеціалісти вибухотехнічних служб, кінологи та рятувальники.

У п’ятницю, 30 вересня, близько 13-ї години, до столичної поліції надійшло повідомлення від аноніма про замінування апеляційного суду. Про це інформує відділ комунікації поліції Києва.

«За чотирма адресами розташування апеляційних судів виїхали представники структурних підрозділів поліції, спеціалісти вибухотехнічних служб, кінологи та рятувальники», – йдеться у повідомленні.

Наразі проводяться огляд об’єктів та прилеглих до них територій.

Матеріали за цими фактами внесені до Журналів єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення Солом’янського, Печерського та Шевченківського управлінь столичної поліції. Правоохоронці проводять заходи для встановлення особи, яка повідомила про замінування.

Як повідомлялося, зранку 8 вересня Державна служба з надзвичайних ситуацій отримала повідомлення про замінування всіх магазинів Roshen у Києві. Столична поліція перевірила усі «заміновані» магазини та центральний офіс кондитерської фабрики Roshen. Жодних підозрілих або вибухонебезпечних предметів не було виявлено

схожі новини

Новини RedTram

Loading...