Новини 11:15

ФБР розслідує справу щодо екс-керівника передвиборчого штабу Трампа - NBC

В свою чергу, Манафорт спростовує інформацію про проведення розслідування.

Федеральне бюро розслідувань (ФБР) США проводить попереднє розслідування можливих зарубіжних ділових зв'язків Пола Манафорта - колишнього керівника передвиборного штабу кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа, а також екс-радника колишнього президента України Віктора Януковича. Про це повідомляє телеканал NBC News, посилаючись на джерела в розвідці і правоохоронних органах.

Співробітники ФБР офіційно не прокоментували інформацію.

В свою чергу, Пол Манафорт спростував дані про розслідування.

"Наскільки я знаю, у ФБР не ведеться ніякого подібного розслідування", - повідомив екс-глава передвиборного штабу Трампа.

Крім того Манафорт спростував інформацію про зв'язки з президентом Росії Володимиром Путіним і спільних проектах з російським урядом. Чутки на цю тему він назвав "демократичної пропагандою".

Раніше повідомлялось,що Федеральне бюро розслідувань повернулося до розслідування справи щодо користування Гілларі Клінтон неслужбовим поштовим сервером під час перебування на посту держсекретаря.

Нагадаємо, 19 серпня голова кампанії кандидата у президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа Пол Манафорт подав у відставку

Як повідомляло раніше виданні The New York Times, з «чорної бухгалтерії» Пол Манафорт міг отримати $12,7 млн, перебуваючи радником колишнього президента України Віктора Януковича. У НАБУ підтвердили, що серед прізвищ осіб у списку так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів дійсно значиться прізвище Манафорта.

Крім того, повідомлялось, що заступник Пола Манафорта - екс-голови виборчого штабу Дональда Трампа і консультанта екс-президента України Віктора Януковича - Константін Килимник - міг бути пов’язаний з російською розвідкою.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...