Новини 2016-11-10 13:04

Французький публіцист: Якщо Париж вишле російських шпигунів, то програє

За словами автора книжки «Російська Франція», проблема полягає у тому, що чисельність шпигунів настільки незбалансована, що, навіть не починаючи гри, Франція впевнена в поразці.

Париж дозволяє Москві тримати у російської амбасади у Франції співробітників ФСБ, бо немає іншого виходу. Про це в інтерв’ю Тижню розповів французький публіцист, автор книжки «Російська Франція» Ніколя Енен.

«Бо не має іншого виходу. Єдина можлива реакція — вислати отих розвідників із країни. Точних цифр не знаю, але уявімо, що діє сотня російських шпигунів у Франції та четверо французьких — у Росії. Якщо ми вишлемо, наприклад, шістьох агентів, то всі чотири наші відповідно втратять можливість працювати в РФ. Ми програємо», — сказав він.

За його словами, проблема полягає у тому, що чисельність шпигунів настільки незбалансована, що, навіть не починаючи гри, Париж впевнений у поразці.

«Отже, Париж обрав іншу стратегію: демонструвати, що цих осіб ідентифіковано, тримати за ними нагляд, причому так, щоб вони його відчували», — зазначив він.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

 

схожі новини