Новини 19:49

Суд арештував офісний центр "Гулівер" у справі розкрадання коштів банку "Михайлівський"

У ході розслідування розкрадання банку "Михайлівський" встановлено, що власником банку є ТОВ Екосіпан, 92,5% якого є власністю Віктора Поліщука.

Шевченківський районний суд міста Києва у справі про розкрадання коштів банку "Михайлівський" наклав арешт на власність Віктора Поліщука - офісний центр "Гулівер". Про це в Facebook повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«У ході розслідування розкрадання банку "Михайлівський" встановлено, що власником банку є ТОВ Екосіпан, 92,5% якого є власністю Поліщука В.С. Сьогодні за поданням столичної прокуратури Шевченківський райсуд Києва прийняв рішення про накладення арешту на майновий комплекс "Гулівер".  Нагадаю, що голова правління банку знаходиться під арештом», - зазначив Луценко.

Нагадаємо, екс-директор ТОВ «Інвестиційно-розрахунковий центр» підозрюється у пособництві колишнім керівникам ПАТ «Банк «Михайлівський» у розкраданні понад 1,4 млрд. грн.

29 серпня Шевченківський райсуд столиці заарештував його на 2 місяці із заставою у розмірі 137,8 млн гривень.

Нагадаємо, 23 травня банк віднесли до категорії неплатоспроможних. Із 13 липня Фонд гарантування розпочав ліквідацію банку «Михайлівській», процедура триватиме до 12 червня 2018 року.

Також НБУ звинуватив керівництво банку «Михайлівський» в організованій злочинності.

 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...