Новини 17:54

У "Мотор-Січ" відхрестилися від постачання непридатних вертольотів для Міноборони

За словами Богуслаєва, військова прокуратура просто поки що не розібралася у тому, що вертольоти бувають різні.

Інформація військової прокуратури Південного регіону України про постачання Міноборони непридатних вертольотів є помилковою. Про це заявив народний депутат В'ячеслав Богуслаєв, який є президентом і генеральним конструктором АТ "Мотор Січ".

"Ця заява - помилка: військова прокуратура просто поки що не розібралася у тому, що вертольоти бувають різні. Наприклад, транспортно-десантні вертольоти, згідно з техзавданням, не можуть мати й не мають устаткування й технічних характеристик бойових вертольотів. Вони призначені для інших цілей: для перекидання бойової сили й саме цим характеристикам мають відповідати, і відповідають.  Прокуратура просто поки що у цьому не розібралася, розбереться і все буде нормально", - сказав Богуслаєв.

У керівництві АТ "Мотор Січ" також уточнили, що підприємством у Міноборони у 2010 році було закуплено кілька вертольотів у неробочому стані, які були модернізовані у транспортно-десантні вертольоти.

"У 2010 році нами були закуплені вертольоти у неробочому стані - вони не літали. Ми їх модернізували: поміняли двигуни, поміняли устаткування й так далі - фактично зробили транспортно-десантні вертольоти, які саме в якості таких у 2014-2015 рр. і були поставлені Міноборони", - повідомив директор АТ "Мотор Січ" зі зв'язків з громадськістю Анатолій Малиш.

Нагадаємо, напередодні військова прокуратура Південного регіону України на офіційному сайті розмістила інформацію про те, що "посадовці Міноборони двічі закупили непридатні для бойових дій вертольоти". За інформацією військової прокуратури, таким чином державі було нанесено збитків на суму около12,7 млн грн.

Як відомо, в січні в Україні запровадили кримінальну відповідальність за неякісні військові закупівлі.

схожі новини