Новини 23:29

Порошенко анонсував збільшення пенсій в Україні

Глава держави не уточнив, на скільки саме заплановано підняти пенсії.

В Україні незабаром буде збільшено розмір пенсій. Про це під час робочого візиту на Тернопільщину заявив президент України Петро Порошенко.

За його словами, це буде зроблено після того, як із ростом мінімальної зарплати зростуть надходження від податків з доходів фізичних осіб та єдиного соціального внеску, а відтак наповниться пенсійний фонд.

«Тоді ми перейдемо до підвищення пенсій», – сказав Порошенко.

На скільки саме заплановано підняти пенсії, він не уточнив.

Водночас президент нагадав, що з 1 січня розмір мінімальної зарплати зростає до 3,2 тис грн.

«Із 1 січня більше не буде зарплати в 1,5-16 тис. грн, прийнято рішення підняти зарплату у 2 рази. Це спрямовано на захист людини праці і боротьби з бідністю. Причому це стосується як виробництва, так і бюджетної сфери», – сказав Порошенко.

Читайте також: Реформа має полягати не в підвищенні пенсійного віку, а в переході до трирівневого страхування – Розенко

Він також висловив сподівання, що економічний ефект невдовзі дасть дерегуляція бізнесу та податкова реформа.

«Скасовано 368 актів та постанов, якими регулювалася діяльність бізнесу. Хто має контролювати якість? Чесне ім’я українського виробника. Це ефективніше, ніж хабарники в контролюючих службах. Питання дерегуляції та змін податкового адміністрування знімає тиск на підприємців. Створюється електронний кабінет платника податків, а податкові інспекції перетворюються в консультаційні пункти. Нема чого ходити до підприємців. Змінена податкова система буде одним з стовпів економічної реформи», – сказав Порошенко.

Як повідомлялося, із 1 січня 2017 року планується повне переведення усіх пенсійних справ в електронну форму, завдяки чому пенсію можна буде оформити без прив’язки до місця проживання чи роботи.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...