Новини 13:53

Порошенко розраховує на новий транш від МВФ у найближчі тижні

Україна наприкінці 2016 року виконала всі умови для його отримання.

Президент України Петро Порошенко очікує, що черговий транш від МВФ Україна отримає в найближчі тижні.

"Я впевнений, що через кілька тижнів відбудеться засідання ради директорів МВФ і ми повинні отримати його транш", - сказав він в інтерв'ю телеканалу Bloomberg під час візиту в Давос.

За його словами, Україна наприкінці 2016 року виконала всі умови для отримання чергового траншу. Президент зазначив, що були зроблені кроки для стабілізації банківської системи, проведена націоналізація найбільшого українського банку: ПриватБанку.

Порошенко також висловив упевненість, що Україна повинна мати ефективну співпрацю з МВФ "і мова йде не тільки про гроші: більш важливим є меседж для інвесторів".

Раніше офіційний представник Фонду Джеррі Райс повідомив, що місія МВФ у найближчі тижні може рекомендувати раді директорів Фонду провести наступний перегляд програми EFF.

Нагадаємо, в заяві Міжнародного валютного фонду за підсумками його роботи в Києві вказувалося, що Україні потрібен додатковий час для виконання поточного етапу програми розширеного фінансування. У листопаді українське питання МВФ розглядати не планував.

У груді Міжнародний валютний фонд заявив про хороші результати макроекономічної стабілізації в Україні. 

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings очікує, що Україна зможе отримати четвертий кредитний транш від Міжнародного валютного фонду за програмою розширеного фінансування EFF у першій половині 2017 року. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...