Новини 15:02

У міськраді Львова спалахнула бійка через сміття

При цьому Львівський міський голова Андрій Садовий утік із сесійної зали.

Депутати Львівської міської ради зчинили бійку через голосування ухвали про сміттєсортувальні та брикетувальні станції у п’яти районах Львова. Про це повідомляє львівський портал Вголос.

Зазначається, що під крики «Ганьба» за цю ухвалу проголосувало 38 депутатів. Таким чином її було прийнято.

У залі перебували також обурені громадські активісти, які заблокували сесійну залу. 

При цьому, міський голова Андрій Садовий поспішно залишив сесійну залу, після чого дав брифінг. 

«Учора ввечері мав розмову з прем’єр-міністром України і головою державної комісії Володимиром Гройсманом, я проінформував його про стан справ, той сказав, що буде думати яким чином нам допомогти, хоча на моє переконання це вирішується елементарно просто: усе сміття, яке має Львів, а це 25 машин сміття щодня, так-от можна розкинути по одній машині по сусідніх областях, а частину можна скинути на полігони у Львівській області. Це вирішується елементарно просто, має бути політична воля так вчинити», - пояснив Садовий.

Зазначимо, що Садовий 19 січня зібрав позачергову сесію, щоб розглянути питання щодо розміщення сміттєпресувальних станцій у районах Львова. 

Нагадаємо, у травні 2016 року на території сміттєзвалища на Львівщині сталася пожежа, після чого президент Петро Порошенко доручив відповідним органам розібратися з причинами трагедії і пообіцяв повне сприяння Львову з боку центральних органів влади у вирішенні проблеми, що склалася. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...