Новини 17:09

Суд наклав арешт на майно власника банку "Михайлівський"

Загалом заарештовано земельні ділянки у різних районах Київської області, а також об'єкти нерухомості у Черкаській області та Криму.

Голосіївський суд Києва заарештував майно власника банку "Михайлівський", у тому числі в окупованому Криму. Про це повідомляє Фонд гарантування вкладів фізичних осіб у Facebook.

"Постановою суду накладено арешт на майно компанії, що належить власнику ПАТ "Банк "Михайлівський", ТОВ "Техенерготрейд", - йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, загалом заарештовано земельні ділянки в різних районах Київської області, об'єкти нерухомості, які розташовані, переважно, у Черкаській області. а також у Севастополі та інших містах окупованого півострова.

Повідомляється, що ухвала підлягає негайному виконанню, оскарження ухвали не зупиняє її виконання, вона може бути оскаржена безпосередньо до Апеляційного суду міста Києва протягом п'яти днів з дня її проголошення.

Нагадаємо, колишній голова правління ПАТ «Банк Михайлівський» Ігор Дорошенко підозрюється у розкраданні 870 млн гривень та доведенні банку до неплатоспроможності. Екс-посадовцю інкримінують вчинення злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ст. 218-1 (доведення банку до неплатоспроможності) КК України.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...