Новини 16:29

Новий глава Пентагону й міністр внутрішньої безпеки США склали присягу

За словами Трампа, ці обидва "кваліфіковані керівники" одразу розпочнуть необхідну роботу з "перебудови" військової сили США та "захисту" як "нації", так і "кордонів".

Призначені новим президентом Сполучених Штатів Дональдом Трампом на посади глави Пентагону та міністра внутрішніх справ Джеймс Меттіс та Джон Келлі склали присягу. Саму присягу приймав у них новопризначений віце-президент США Майк Пенс, після того як Сенат погодився на призначення їхніх кандидатур, передає інформагенція dpa.

Новопризначений глава Пентагону - 66-річний генерал у відставці Джеймс Меттіс прослужив 44 роки в армії та має бойовий досвід, який він здобув під час кампаній в Афганістані та Іраку. Після свого виходу на пенсію він неодноразово критикував військову політику адміністрації Барака Обами в цих країнах. Водночас під час слухань у Сенаті Меттіс підтвердив відданість тісній співпраці США зі союзниками по НАТО та розкритикував дії російського президента Владіміра Путіна.

Джеймс Меттіс

Між тим генерал у відставці Джон Келлі став першим військовим, який очолив міністерство внутрішньої безпеки з моменту створення цього відомства після терактів 11 вересня 2001-го року. 66-річний Келлі вважається прихильником жорсткої лінії, особливо щодо боротьби з нелегальною міграцією.

Джон Келлі

Новий президент США Дональд Трамп розхвалив обох міністрів у одній зі своїх заяв. За його словами, ці обидва "кваліфіковані керівники" одразу розпочнуть необхідну роботу з "перебудови" військової сили США та "захисту" як "нації", так і "кордонів".

Нагадаємо, 20 січня відбулася інавгурація Дональда Трампа. Виступаючи у Вашингтоні з промовою на церемонії інавгурації, Трамп визначив інтереси Америки як свій головний пріоритет і пообіцяв повернути американцям робочі місця і зміцнити кордони. Під час присяги президента у Вашингтоні відбувалися акції протесту.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...