Новини 18:19

У Львові суд визнав бездіяльність Садового щодо закриття Грибовицького сміттєзвалища

Суд повністю задовольнив позов прокуратури Львівської області щодо дій міського голови.

Львівський апеляційний адміністративний суд у понеділок, 30 січня, визнав незаконними дії міського голови Львова Андрія Садового та виконавчого комітету Львівської міської ради у вирішенні проблеми Грибовицького сміттєзвалища. Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури України.

За інформацією, Садовий не забезпечив закриття полігону твердих побутових відходів, не провів його рекультивацію, не здійснив вибір земельної ділянки для створення нового сміттєвого полігону у Львові, не ініціював будівництво на ній заводу з переробки відходів та сміттєсортувального комплексу.

Окрім того, Садового зобов’язали звернутися з клопотанням до відповідних органів, з метою виділення такої земельної ділянки.

Нагадаємо, 10 листопаді 2016 року Львівський окружний адміністративний суд постановив припинити експлуатацію Грибовицького сміттєзвалища, однак відмовив прокуратурі у визнанні бездіяльності керівників міста. 28 листопада прокуратура оскаржила невизнання бездіяльності Садового у ситуації з Грибовицьким сміттєзвалищем.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...