Новини 20:42

Порошенко обговорив із Нетаньягу угоду про вільну торгівлю з Ізраїлем

Також повідомляється, що сторони домовилися про візит прем'єр-міністра України до Ізраїлю.

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу. Про це повідомили в прес-службі глави держави.

Згідно з повідомленням, лідери двох держав обговорили актуальні питання двостороннього порядку денного, а також окреслили першочергові напрями поглиблення співробітництва між Україною та Державою Ізраїль.

Співрозмовники наголосили щодо необхідності активізації економічного співробітництва між Україною та Ізраїлем та погодилися вжити заходів для завершення процесу укладення двосторонньої Угоди про вільну торгівлю.

«Досягнуто домовленості щодо взаємної підтримки в рамках міжнародних організацій на основі спільних інтересів, а також з урахуванням членства України в Раді Безпеки ООН. Глава ізраїльського уряду привітав Україну з початком головування в РБ ООН. Було підтверджено налаштованість обох Сторін тісно співпрацювати задля посилення боротьби з тероризмом, сприяння мирному врегулюванню на Близькому Сході і відновленню територіальної цілісності та суверенітету України», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що сторони домовилися про візит прем'єр-міністра України до Ізраїлю.

Крім того, прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху  24 грудня 2016 року оголосив про скасування офіційного візиту свого українського колеги Володимира Гройсмана до Ізраїлю. Також він викликав послів країн-членів Радбезу ООН для пояснень.

Це сталося після того, як Рада Безпеки ООН 23 грудня ухвалила резолюцію з вимогою до Ізраїлю припинити поселенську діяльність на палестинських територіях. Із 15 членів Ради Безпеки ООН 14, включно з Україною, проголосували за резолюцію, і лише США утрималися, але при цьому не скористалися своїм правом вето. Ізраїльська сторона досить негативно відреагувала на результати цього голосування.

 

 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...