Новини 09:43

Міноборони Британії: Росія випробовує НАТО на міцність

Майкл Феллон закликав Росі. виконати мінські угоди і припинити поширювати дезінформацію.

Міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон заявив, що Москва використовує дезінформацію як зброю, а також випробовує на міцність НАТО і країни Заходу. Про це повідомляє ВВС.

"Зараз ми маємо справу з країною, яка, почавши використовувати дезінформацію як зброю, створила те, що тепер називається епохою пост-правди", - заявив міністр, виступаючи перед студентами університету в Шотландії.

Інструментами такої дезінформації Феллон вважає агентства Sputnik і телеканал RT (також відомий як Russia Today).

"Очевидно, що Росія випробовує Захід і НАТО на міцність. Вона хоче розширити свою сферу впливу, дестабілізувати інші країни і послабити Альянс", - додав британський міністр.

Феллон наголосив, що, крім поширення дезінформації, Росія використовує для перевірки НАТО на міцність кібератаки і свою військову міць, яка демонструється в Сирії і в Україні.

Водночас британський міністр заявив, що підтримує позицію президента США Дональда Трампа, який виступає за налагодження відносин з Росією. Однак, на думку міністра, таке буде можливо тільки у випадку, якщо Росія перегляне свою тактику.

Зокрема, Феллон назвав обов'язковими умовами налагодження відносин Британії з Росією згоду останньої виконати Мінські угоди, покликані врегулювати збройний конфлікт на Донбасі, а також обмеження поширення дезінформації.

Британський міністр пояснив, що всі країни мають повне право боротися за своє місце у світовій політиці, однак це стає небезпечним у випадку, якщо країна починає вести цю боротьбу в агресивній манері.

Нагадаємо, глава Міністерства закордонних справ Великої Британії Боріс Джонсон закликав сторони до припинення вогню на Донбасі, а також до негайного відновлення життєвоважливих комунікацій. 

схожі новини