Новини 11:52

Захарченко відправив на лінію зіткнення особисту охорону – розвідка

Також терористи кидають у бій непідготовлених бійців і звільнених за грубі порушення військової дисципліни.

Унаслідок значних бойових втрат окупаційні війська намагаються будь-що поповнити особовий склад передових підрозділів 1 АК (Донецьк) ЗС РФ, укомплектованість яких становить 50%. Про це повідомили у ГУ розвідки Міноборони України.

Зокрема, командування бойовиків здійснює набір серед місцевих мешканців Луганської області, які не мають підготовки.

У розвідці повідомили, що другого лютого голова т. зв. «ДНР» Захарченко віддав розпорядження відправити на лінію зіткнення особовий склад зі складу підрозділу особистої охорони.

За інформацією, до дев’ятого окремого штурмового мотострілецькому полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ЗС РФ беруть на службу бойовиків, яких раніше звільнили за грубі порушення військової дисципліни, у том числі невиконання наказів, крадіжки та пияцтво.

Як йдеться в оперативних даних, активно проводять набір у Ростовській області РФ для доукомплектування шостого окремого мотострілецького полку (Кадіївка) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ.

На території Ставропольського краю РФ, зазначають у розвідці, отамани місцевих козацьких організацій розпочали активну роботу, щоб направити терористів для посилення передових підрозділів 1 АК ЗС РФ.

Водночас, більшість представників вказаної соціальної групи (близько 90%) відмовляються від участі у бойових діях.

Нагадаємо, у 72 ОМБр 30 січня озвучили дані про масштабні втрати російських військових у боях під Авдіївкою. За їхніми даними російські військові за два дні боїв під Авдіївкою втратили понад сотню людей.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...