Новини 09:22

Фонд гарантування розпочав виплати вкладникам "Платинум банку"

До 6 березня вкладники можуть звертатися в установи банків-агентів, залежно від адреси проживання.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб із 15 лютого починає виплати вкладникам «Платинум Банку» за договорами, термін дії яких закінчився до 11 січня 2017 року включно, а також за поточними та картковими рахунками. Про це повідомила прес-служба фонду.

До 6 березня вкладники можуть звертатися в установи банків-агентів, залежно від адреси проживання за паспортом, вказаною в договорі з «Платинум Банком».

Зокрема, вкладники з адресами в Автономній Республіці Крим і м. Севастополі, а також у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській та Чернівецькій областях можуть звернутися в «Кредобанк».

Запорізька, Одеська, Полтавська та Харківська області розподілені в «Правекс-Банк».

Дніпропетровська, Донецька, Житомирська та Луганська області – в «ПУМБ».

Вінницька область, м. Київ і Київська область, а також вкладники-нерезиденти можуть звернутися в «Укргазбанк».

Фонд нагадав, що виплати проводяться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день введення в банк тимчасової адміністрації, але не більше 200 тис. грн.

Нагадаємо, Національний банк України визнав «Платинум Банк» неплатоспроможним 11 січня. «Платинум банк» (раніше «Міжнародний іпотечний банк») працює на ринку України з 2005 року. Згідно з даними звітності НБУ на 1 жовтня 2016 року, за обсягом активів банк займав 22-е місце серед 100 працюючих в Україні банків. НБУ визнав власниками істотної участі «Платинум Банку» Бориса Кауфмана і Григорія Гуртового.

схожі новини