Новини 17:08

Новий радник Трампа з нацбезпеки вивчав досвід конфлікту на Донбасі

Він приділив особливу увагу підготовці до боротьби з такою тактикою і зброєю, яку РФ використовувала у вторгненні в Україну.

Новий радник президент США Дональд Трамп з нацбезпеки генерал-лейтенант Герберт Реймонд Макмастер активно вивчав досвід конфлікту на сході України. Він також був ініціатором аналізу бойових дій , щоб з'ясувати, яким чином армія США повинна адаптуватися до військових досягнень Росії. Про це пише видання Politico.

"Цілком очевидно, що в той час як наша армія була задіяна в Афганістані та Іраку, Росія вивчала можливості США" - сказав Макмастер минулого року в комітеті з питань збройних сил Сенату.

Зокрема, він приділив особливу увагу підготовці до боротьби з такою тактикою і зброєю, яку Росія використовувала у .вторгненні в Україну, що, з його слів, є зростаючою загрозою для глобальної стабільності.

"В Україні, наприклад, поєднання безпілотних літальних систем та наступальні кібер і передові електронні можливості ведення війни показують високу ступінь технологічної складності", - скзав Макмастер.

Макмастер підкреслив, що Росія на території України використовує сили спеціального призначення під прикриттям в комбінації зі звичайними збройними силами.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп 20 лютого оголосив, що обрав кандидата на посаду радника з питань національної безпеки в Білому Домі. Ним став генерал-лейтенант Герберт Реймонд Макмастер. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...