Новини 11:25

InformNapalm оприлюднив дані російського контрактника, який воював на Донбасі

Багавов у 2014 році був у складі батальйонно-тактичної групи 7-ї військової бази ЗС Росії.

Міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm опублікувало розслідування, яке розкриває особу російського контрактника, який у 2014 році воював у складі батальйонно-тактичної групи 7-ї військової бази Міноборони РФ на Донбасі.

Кіберволонтери встановили, що у профілі соцмережі такого собі Артура Арсенова є цікава фотографія, завантажена в жовтні 2014 року. На фото видно двох військових, які сидять на броні БТР-80, а під світлиною примітний коментар - «на укр ...».

Зазначається, що вдалося встановити особу власника цього акаунта, а також відновити і відстежити послужний список, пройдений ним від 7-й окупаційної бази Міноборони Росії в Абхазії до 60-ї мотострілецької бригади, дислокованої на Далекому Сході Росії.

Виявилося, що це Артур Багавов 1990 року народження.

Проаналізувавши його фото та коментарі під ними, волонтери зробили висновок, що Багавов у 2014 році в статусі солдата-контрактника проходив службу в роті снайперів у 7-й російській  окупаційній базі на території Грузії, в окупованій Абхазії.

Навесні у складі батальйонно-тактичної групи 7-й військової бази перебував на полігоні Ашулук Астраханській області, звідки цей зведений підрозділ перекинули спочатку до Ростовської області і далі в Україну.

Як проаналізували волонтери, з військової служби Багавов звільнився у кінці вересня або на початку жовтня 2014 року.

В InformNapalm визначили, що після двох років Багавов знову підписав контракт з Міноборони Росії, але вже подалі від України – він служить у складі розвідувальної роти батальйону розвідки 60-ї окремої мотострілкової бригади у Приморському краю.

На думку кіберволонтерів, 7-я військова база - це одне з найбільш воюючих з'єднань ЗС РФ. У листопаді 2016 року InformNapalm оприлюднив досьє на російських військових, що воювали на Донбасі у складі 7-ї військової бази Міноборони РФ. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...