Новини 10:01

Зять Трампа також зустрічався з послом Росії в США - Білий дім

Вони обговорювали відносини загалом, а сама зустріч тривала близько 20 хвилин.

Старший радник президента США Дональда Трампа і його зять Джаред Кушнер разом з екс-радником Трампа з національної безпеки Майклом Флінном в грудні минулого року зустрічалися з російським послом в США Сергієм Кисляком в нью-йоркській вежі Trump Tower, визнали в Білому домі.

"Вони обговорювали відносини загалом, і був сенс ідентифікувати канал комунікації", - цитує The New York Times представника Білого дому Хоуп Хікс. Вона додала, що зустріч тривала близько 20 хвилин.

Хікс зазначила, що Кушнер зустрічався і з багатьма представниками інших країн - йдеться приблизно про два десятки осіб.

У найближчому оточенні Трампа, як випливає, саме Флінн був головним посередником на переговорах з російським послом: обидва перебували в контакті під час виборчої кампанії і в перехідний період, пише NYT. Масштаб і частота їх контактів залишаються неясними, і оприлюднення зустрічі в хмарочосі Трампа доповнює картину того, як розвивалися відносини між новою командою Трампа і Москвою, пише видання.

The New York Times також нагадує, що зустріч відбулася у важливий момент, коли Білий дім при Обамі готувався ввести санкції проти Росії і публічно звинуватити Москву у втручанні в вибори 2016 року. Тепер з'ясовується, що нова адміністрація Трампа тим часом зайняла зовсім протилежну позицію по відношенню до Москви під час зустрічей і телефонних дзвінків за участю Кисляка, зазначає NYT.

Раніше в центрі скандалу через розмову з російським послом опинилися радник Дональда Трампа Майкл Флінн, який врешті-решт змушений був піти у відставку, та генпрокурор США Джефф Сешнс.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...