Новини 14:55

Французька компанія припинила виробництво на Донбасі через дії «ДНР»

В Air Liquide заявили, що безпека працівників, а також дотримання українських і міжнародних законів залишаються пріоритетом.

Французская компанія Air Liquide припинила роботу на тимчасово неконтрольованих українською владою територіях у зв'язку з рішенням так званої «ДНР» про запровадження тимчасових адміністрацій на українських підприємствах, зокрема і на дочірньому підприємстві компанії «Ер Лікід Єнакієве». Про це повідомили у прес-службі компанії у п'ятницю, 3 березня.

Відомо, що Air Liquide є одним зі світових лідерів з виробництва промислових газів.

«Після недавніх рішень самопроголошеної «ДНР» щодо встановлення адміністративного контролю над деякими українськими компаніями (включаючи «Ер Лікід Єнакієве»), що працюють на Донбасі, Air Liquide більше не може продовжувати свою діяльність в цьому регіоні. Безпека наших працівників, а також дотримання чинних українських і міжнародних законів залишаються нашим пріоритетом», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, після розпочатої наприкінці січня українськими активістами транспортної блокади ОРДЛО, у кінці лютого бойовики «Д/ЛНР» зажадали перереєстрації українських підприємств і сплати ними податків, погрожуючи, в іншому випадку, з 1 березня запровадити зовнішнє управління.

Терористи заявили про запровадження з 1 березня зовнішнього управління на близько 40 підприємствах. 

Про те, що терористи зібралися провести «націоналізацію», йшлося у заяві ватажків ОРДіЛО щодо блокади залізниці на Донбасі. 

Зокрема, 1 березня бойовики захопили офіс та обладнання ПАТ «Укртелеком» в Донецьку, компанія відключила цю частину території від національної мережі. У той же день президент України Петро Порошенко заявив, що Україна вимагатиме розширення санкцій для тих, хто «націоналізував» українські підприємства на території окремих районів Донецької та Луганської областей.

2 березня стало відомо, що бойовики захопили «Донбас-Арену» і базу «Шахтаря».

3 березня міністр у справах тимчасово окупованих територій України Вадим Черниш заявив, що українська сторона припинить усі господарські контакти із підприємствами, які захопили бойовики.

 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...