Новини 21:29

Президент розраховує, що Україна в березні отримає наступний транш МВФ

Усі отримані від МВФ кошти зберігаються в золотовалютних резервах країни, які на сьогодні складають майже $16 млрд.

Президент України Петро Порошенко розраховує, що Україна отримає транш кредиту від Міжнародного валютного фонду в розмірі $1 млрд після рішення Ради директорів МВФ у березні.

"Як мені і обіцяла Крістін Лагард, директор-розпорядник МВФ, ми отримаємо $1 млрд, і це трапиться, я сподіваюся, ще в березні", - сказав він в інтерв'ю українським телеканалам.

За словами президента, він пишається, що нинішня влада зуміла забезпечити отримання вже четвертого траншу кредиту від МВФ.

Читайте також: У МВФ назвали дату розгляду українського питання

Порошенко зазначив, що всі отримані від МВФ кошти зберігаються в золотовалютних резервах країни, які на сьогодні складають майже $16 млрд.

"Ми виконали всі домовленості щодо реформування економіки, соціальної сфери, енергетики, і тому - транш МВФ, а це потужний сигнал для інвесторів, потужний сигнал для України і схвалення реформ", - додав президент.

Як повідомлялося, 4 березня Міжнародний валютний фонд на рівні експертів досяг домовленості з Україною щодо третього перегляду програми в рамках механізму розширеного фінансування. За словами міністра фінансів Олександра Данилюка, на початку двадцятих чисел березня може бути прийняте рішення про виділення наступного траншу.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...