Новини 13:16

Генпрокуратура: Тимошенко не просилася в Європу

Генеральна прокуратура не одержувала клопотань від колишнього прем'єр-міністра, лідера партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Юлії Тимошенко про прохання дозволити їй відвідати Брюссель (Бельгія) для участі в саміті Європейської народної партії 24 березня й Литву для участі в міжнародному форумі «Найкращий досвід зміцнення демократії» 30 червня. Про це повідомив начальник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко.

«Станом на 12:00, оскільки вона вчора це заявила, ніяких клопотань від її до слідчого в справі, не надходило щодо її можливого виїзду за кордон. Інформація, яку вона вчора поширила, не відповідає дійсності», – зазначив Бойченко.

Він додав, що якщо таке прохання надійде, то слідчий розгляне його відповідно до закону.

Як повідомлялося раніше, 14 березня після відвідування Генпрокуратури Тимошенко заявила, що попросила Генпрокуратуру дозволити їй відвідати Бельгію 24 березня й Литву 30 червня.

Раніше Президенти Фінляндії Тар’я Халонен і Литви Даля Грібаускайте запросили Тимошенко взяти участь у форумі «Найкращий досвід зміцнення демократії», що пройде 30 червня в Литві.

Голова ЄНП Вільфред Мартенс закликав Генеральну прокуратуру дозволити Тимошенко відвідати Брюссель для участі в саміті ЄНП 24 березня.

Нагадаємо, 14 березня Юлія Тимошенко заявила, що подала до Генпрокуратури клопотання щодо дозволу на виїзд до Литви та Бельгії на міжнародні саміти.

У січні слідчий з розслідування особливо важливих Генпрокуратури справ відмовив Тимошенко в її проханні залишити межі України для поїздки до Брюсселя, мотивуючи це рішення проведенням слідчих дій у кримінальній справі, порушеній стосовно неї. 

Президент Європейського Парламенту Єжи Бузек ще раз підтвердив своє запрошення Юлії Тимошенко відвідати Брюссель. 

схожі новини