Новини 13:45

На видання Коломойського тиснуть через публікацію про Януковича?

Київська незалежна медіа-профспілка закликає керівництво держави втрутитися у ситуацію, пов’язану з невиходом «Газеты по-киевски». Про це йдеться у заяві організації у відповідь на відкрите звернення колективу видання.

За інформацією профспілки, приводом «для репресій» послужила публікація «Газеты…», «у якій було викладено кілька неприємних для влади фактів, про підготовку до нібито вільного спілкування з народом президента Віктор Януковича у прямому ефірі 25 лютого».

«Ми вимагаємо припинити репресії проти «Газети по-киевски» і негайно відновити її вихід. КНМП нагадує, що у разі невиконання вимог журналістів вони мають право на страйк», - сказано у заяві.

У КНМП також «викликає тривогу» ситуація в медіа-холдингу «Главред», котрий, як і «Газета по-киевски», належить фінансово-промисловій групі «Приват» Ігоря Коломойського.

За даними профспілки, журналістам майже всіх засобів масової інформації «Главреду» два місяці не платять зарплату, уже рік не затверджується бюджет.

КНМП також закликає Коломойського нормалізувати стосунки із журналістами, котрі працюють у підпорядкованих йому засобах масової інформації.

«Медіа-профспілка закликає керівництво держави дати належну оцінку ситуації, яка склалася в одному з найбільших медіа холдингів країни», - сказано у заяві.

Як відомо, уже третій номер поспіль «Газеты по-киевски» не вийшов у друк. Колектив видання у відкритому листі заявив про тиск на своє керівництво, проте не уточнив, з чийого боку.