Новини 14:47

Двоє кримських татар зникли в окупованому Криму

Про місцеперебування Різвана Абдураманова та Мудессіра Ісаєва наразі не відомо.

В анексованому Росією Криму зникли двоє представників кримських татар Різван Абдураманов та Мудессір Ісаєв. Про це у Facebook повідомили активісти.

«Житель села Батальне Ленінського району Криму Абдураманов Різван Сулейманович 25 травня 1968 року народження 10 листопада поїхав влаштовуватися на роботу до Феодосії. На початку грудня в Феодосії знайшли його документи. До цього дня місцезнаходження Різвана невідоме», – написав кримський активіст Наріман Джелял.

Крім того, як повідомляє "Крим реалії", в Криму зник ще один житель, мешканець села Олексіївка Білогірського району Мудессір Ісаєв. Інформацію про чоловіка, який пішов у ліс кілька днів тому й не повернувся, кримчани поширюють у соціальних мережах.

За підрахунками Кримської правозахисної групи, з лютого 2014 року в Криму сталося дев'ять випадків насильницьких зникнень людей. Із них п'ятеро зниклих є кримськими татарами. Ще три випадки зникнення людей у Криму, за версією правозахисників, носять ознаки насильницьких зникнень, але можуть такими й не бути.

Раніше українська сторона закликала Міжнародний суд ООН застосувати запобіжні заходи, які дозволять захистити кримських татар та українців у Криму.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...