Новини 20:57

Насіров відзвітував, що здав документи, які дають йому право на виїзд із країни

Водночас, відсторонений посадовець не уточнив, про які саме документи йдеться.

Відсторонений від виконання обов'язків голова Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що здав документи, які дають йому право на виїзд з країни. Про це він повідомив у Facebook.

«Як обіцяв, продовжую інформувати - сьогодні прибув до ГУ Державної Міграційної Служби України в місті Києві, щоб виконати обов'язки відповідно до ухвали суду і здати на зберігання документи, наявні в мене, що дають право на виїзд, окрім тих що вилучили», - написав Насіров.

Він також наголосив, що «ніколи не збирався переховуватися від слідства, а навпаки завжди був і є готовий співпрацювати з органами досудового розслідування».

Крім того, відсторонений посадовець висловив сподівання, що йому невдовзі повернуть усі документи.

Водночас, він не уточнив, які саме документи здав.

Як повідомлялося, частина паспортів були вилучені в ході обшуків за місцем проживання Насіров. Це два закордонних паспорти і дипломатичний. Згодом стало відомо, що в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі наполягають, що Насіров має здати правоохоронцям свій паспорт громадянина Великої Британії.

Нагадаємо, 7 березня суд заарештував із заставою 100 млн грн відстороненого голову ДФС Романа Насірова за підозрою у зловживанні владою, яке призвело до збитків державі в сумі 2 млрд грн. 16 березня дружина Насірова внесла заставу, і він вийшов із СІЗО

Тим часом, Спеціалізована антикорупційна прокуратура доручила Національному антикорупційному бюро перевірити законність походження 100 млн гривень застави.

Новини RedTram

Loading...