Новини 13:13

Убитий у центрі Києва Воронєнков йшов на зустріч з екс-депутатом РФ

На думку Пономарьова, версія вбивста очевидна, оскільки Воронєнков "небезпечний для російських силовиків".

Колишній депутат Держдуми Ілья Пономарьов повідомив, що вбитий в центрі Києва екс-депутат Дєніc Воронєнков йшов в "Прем'єр Палас" на зустріч з ним. Про це він написав у Facebook.

"Дєніс Воронєнков убитий об 11-25 у Прем'єр Палаці. Він йшов на зустріч зі мною. Нема слів. Охоронець встиг поранити нападника", - написав він.

На думку Пономарьова, версія вбивста очевидна, оскільки Воронєнков "небезпечний для російських силовиків".

"Я говорив, що Воронєнков не шахрай, а слідчий, смертельно небезпечний для російських силовиків", - додав він.

 

Нагадаємо, Дениса Воронєнкова убили у центрі Києва біля готелю Premier Palace. Українські правоохоронці вважають, що до вбивства екс-депутата Держдуми РФ причетна Росія. Його вбивцю затримала київська поліція.

Як повідомлялося, колишній депутат Держдуми Росії від КПРФ Дєніс Воронєнков переїхав в Україну і в грудні 2016 року отримав українське громадянство. Також він дав свідчення Генеральній прокуратурі України проти колишнього українського президента Віктора Януковича, який обвинувачується у державній зраді. 

Воронєнков частково підтвердив слідчим свідчення, які раніше дав інший колишній російський депутат Ілья Пономарьов, який отримав влітку 2016 року посвідку на проживання в Україні.

Росія оголосила Воронєнкова в міжнародний розшук. У квітні 2015 року Держдума РФ позбавила Пономарьова депутатської недоторканості, а Слідчий комітет порушив справу.​

схожі новини

Новини RedTram

Loading...