Новини 12:48

Міліція розшукує охоронця «регіонала», який побив даішника

Міліція шукає охоронця народного депутата від Партії регіонів Володимира Ландика, який, імовірно, побив інспектора ДАІ. Про це заявила керівник прес-служби УМВС в Луганській області Тетяна Погукай.

«Особу, яка нанесла тілесні ушкодження сержанту ДАІ, ми поки не знайшли. Його немає за місцем проживання. Але знайдемо обов'язково», - зазначила Погукай.

За її словами, помічник Ландика може бути притягнутий до відповідальності за статтею 364 Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність за нанесення тілесних ушкоджень.

«Але я це тільки припускаю як юрист, а точно протиправні дії будуть кваліфіковані працівниками прокуратури, які займаються розслідуванням інциденту», - зазначила Погукай.

За інформацією ЗМІ, Погукай зазначила, що охоронець депутата не має відношення до правоохоронних органів.

«Він не є колишнім співробітником міліції, він не єспівробітником взагалі будь-якої правоохоронної системи. Він ближче, напевнодо вас (до журналістів Ред.), шановні колеги », - підкреслила вона.

Нагадаємо, у ЗМІ з'явилася інформація про те, що луганські інспектори ДАІ звинувачують охоронця народного депутата України Володимира Ландика в тому, що той на вихідних побив їхнього колегу Олексія Косякова. Нардеп стверджує, що начальники ДАІ наказують брати гроші на дорогах навіть з народних депутатів.

Начальник УМВС України в Луганській області Євген Польський сумнівається у факті спроби отримання хабара співробітником ДАІ у депутата.

Сам депутат стверджував, що даішники почали його частіше зупиняти після того, як він дав номер свого авто начальнику ДАІ Луганська. І запевнив, що ні він, ні його помічник не били працівника ДАІ.