Новини 13:24

Одну справу проти екс-спікера Криму вже закрили

Кримінальну справу стосовно колишнього голови Верховної Ради АРК Анатолія Гриценка за перевищення службових повноважень під час розпорядження майном Республіканського підприємства «Курортно-оздоровчий комплекс «Росія» (Ялта) закрили.

Докладну інформацію про це оголосять завтра, 17 березня, на прес-конференції в Сімферополі адвокати Гриценка Віктор Овєчкін та Алла Кошенко.

Раніше матеріали кримінальної справи, порушеної стосовно Гриценка, витребувала для ознайомлення Генеральна прокуратура України.

Колишній голова Верховної Ради АРК, екс-голова Ленінської районної держадміністрації Криму, депутат кримського парламенту Анатолій Гриценко був затриманий 24 січня в Сімферополі і в даний час перебуває під арештом. Він підозрюється в тому, що прийняв незаконне рішення, в результаті якого з користування військового радгоспу «Азовський» було вилучено понад 4,8 тис га землі.

28 січня по відношенню до екс-спікера було порушено ще одну кримінальну справу - за перевищення службових повноважень під час розпорядження майном Республіканського підприємства «Курортно-оздоровчий комплекс «Росія» (Ялта).

Інша справа була порушена через те, що у 2004 році, будучи главою Ленінської райдержадміністрації, Гриценко затвердив технічну документацію про передачу в користування земельної ділянки площею 7,92 гектара.