Новини 13:13

Партія регіонів поки не готова до пенсійної реформи

Голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов сумнівається, що парламент буде розглядати законопроект про пенсійну реформу на пленарному засіданні в четвер, 17 березня. Про це він повідомив журналістам.

"Наразі можу сказати таке, що фракція досить серйозно обговорює цей документ, і, очевидно, складається така ситуація, що ми не будемо готові в четвер обговорювати цей документ", - сказав він.

Єфремов пов'язує зволікання Ради з розглядом цього документа з різними підходами до питання пенсійної реформи і з громадською думкою з приводу пенсійної реформи.

Нагадаємо, 15 березня депутат Ради, член фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина", міністр соціальної політики і праці опозиційного уряду Андрій Павловський заявив, що законопроект №7455 про пенсійну реформу внесено до порядку денного на 17 березня.

9 березня народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Олексій Плотніков повідомив, що парламент прийме усі необхідні для проведення пенсійної реформи законопроекти до кінця березня.

Віце-прем’єр-міністр – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко прогнозує з 1 травня 2011 року підвищення пенсійного віку для жінок.

У грудні 2010 року Кабмін запропонував Верховній Раді підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років, щорічно збільшуючи його на 6 місяців, починаючи з 1 лютого 2011.