Новини 16:25

Прокуратура прийшла з обшуком у Миколаївську ОДА

За попередньою інформацією, причиною оперативних дій стали порушення при закупівлі препаратів від цукрового діабету та для проведення гемодіалізу.

У середу, 5 квітня, в управлінні охорони здоров'я Миколаївської ОДА проводяться обшуки та вилучення документів. Цю інформацію підтвердила прес-секретар прокурора Миколаївської області Валерія Власова.

«Наразі в управлінні охорони здоров'я Миколаївської ОДА дійсно тривають слідчі дії, проводяться обшуки та вилучаються документи. В них бере участь заступник прокурора області Степан Божило. Більш детальну інформацію з даного приводу ми повідомимо згодом, після завершення слідчих дій», - сказала Власова.

Читайте також: СБУ вилучила "чорну бухгалтерію" під час обшуків груп, що співпрацювали зі спецслужбами РФ

З неофіційних джерел стало відомо, що обшуки проводяться в рамках кримінального провадження, відкритого за фактом порушень закупівлі препаратів від цукрового діабету та для проведення гемодіалізу в минулі роки, в якому фігурує 37-річна екс-заступник голови ОДА Оксана Янішевська. Вона обіймала цю посаду  в 2014-2015 роках.

Нагадаємо, 16 березня, працівники Національного антикорупційного бюро України прийшли з обшуками у Запорізьку обласну державну адміністрацію.

схожі новини