Новини 17:57

У Києві відбулося перше засідання робочої групи щодо театру на Подолі

За словами заступника голови КМДА, до цієї робочої групи долучили всіх, хто виявив бажання.

У п'ятницю, 7 квітня, відбулося перше засідання робочої групи з питання будівництва театру на Подолі, повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, до цієї робочої групи долучили всіх, хто виявив бажання.

"Міською адміністрацією буде забезпечуватися безпрецедентна відкритість діяльності робочої групи, буде вестися прямий ефір і будь-який киянин зможе надати свої коментарі чи пропозиції членам робочої групи", - написав Бондаренко.

Як зазначив посадовець, наступне засідання відбудеться у п'ятницю, 14 квітня. 

Нагадаємо, 13 березня у Києві створили робочу групу для врегулювання ситуації з новим фасадом театру на Подолі.

Як повідомлялося, 29 листопада 2016 року, в Києві на Андріївському узвозі відкрили фасад нової будівлі театру, реконструкція якого викликала у жителів міста обурення. У КМДА пообіцяли, що будівлю театру перевірять за допомогою незалежної експертизи на предмет порушень містобудівного та пам’яткоохоронного законодавства. 28 грудня в Києві відбулося перше публічне обговорення ситуації навколо театру.

17 січня Київська спілка архітекторів заявила про численні порушення при будівництві Театру на Подолі. Йдеться про порушення європейського та українського законодавства.

схожі новини