Новини 15:36

Порошенко відреагував на інцидент з підривом авто місії ОБСЄ на Донбасі

Президент зазначив, що українські медики готові надати допомогу постраждалим під час вибуху працівникам місії.

Президент України Петро Порошенко висловив співчуття рідним та близьким загиблого внаслідок підриву авто представника Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ і побажав швидкого одужання пораненим. Про це йдеться на facebook-сторінці президента.

Також президент зазначив, що дав відповідні розпорядження: українські медики у разі необхідності готові надати потрібну допомогу.

"Цей злочин має бути розслідуваний, а винні обов'язково покарані. Доручив міністрові закордонних справ бути в постійній координації з ОБСЄ. Українська сторона засуджує усі форми постійного перешкоджання бойовиками роботі СММ ОБСЄ. Її безпека і свобода дій мають бути гарантовані", - зазначив Порошенко.

Як повідомлялося, 23 квітня під час патрулювання в районі окупованого села Пришиб Луганської області підірвався на міні автомобіль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Один працівник місії загинув, ще двоє отримали поранення.

Українська сторона СЦКК заявила, що у зазначений час режим припинення вогню дотримувався як з української сторони, так із боку НЗФ ОРЛО.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...