Новини 17:06

Під час вибуху авто місії ОБСЄ на Донбасі загинув громадянин Великої Британії – МВС

Відомо також, що постраждала громадянка Німеччини.

В результаті підриву на міні автомобіля ОБСЄ на окупованій території України в Луганській області загинув співробітник місії ОБСЄ, громадянин Великої Британії Джозеф Стоун. Про це написав у Facebook радник глави МВС України Антон Геращенко.

За його словами, також в результаті вибуху отримала контузію громадянка Німеччини Іва Ґнелін, її доставили в лікарню окупованого Луганська.

"Трагедія сталася на окупованій частині території України, тому наші правоохоронні органи не будуть допущені до проведення об'єктивного розслідування. Станом на зараз, відомо, що одна з двох машин місії ОБСЄ зачепила колесом узбіччя дороги, після чого стався вибух", - написав Геращенко.

Як повідомлялося, 23 квітня під час патрулювання в районі окупованого села Пришиб Луганської області підірвався на міні автомобіль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Один працівник місії загинув, ще двоє отримали поранення.

Українська сторона СЦКК заявила, що у зазначений час режим припинення вогню дотримувався як з української сторони, так із боку НЗФ ОРЛО.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...