Новини 18:12

У штабі АТО відреагували на підрив автівки ОБСЄ на Донбасі

У штабі зазначили, що наявність великої кількості безконтрольно поставлених мінних полів, створюють реальну загрозу для життя та здоров’я мирного населення.

У штабі проведення антитерористичної операції у неділю, 23 квітня, закликали громадян та міжнародні організації суворо дотримуватися заходів безпеки під час пересування окремими районами Донецької і Луганської областей (ОРДіЛО) у зв’язку з загибеллю та пораненням представників спостережно-моніторингової місії ОБСЄ на непідконтрольній Україні території.

«Звинувачення керівників ОРДіЛО щодо диверсійних дій ЗСУ, внаслідок яких загинув представник СММ ОБСЄ є безпідставними, носять провокативний характер та мають на меті дискредитацію України», - йдеться у повідомленні.

Окрім того, повідомляється, що впродовж доби в зазначеному районі українською стороною СЦКК не зафіксовано жодного випадку порушення «режиму тиші».

«Відтак, заяви представників ОРДіЛО щодо обстрілу Збройними Силами України місця підриву автомобіля СММ ОБСЄ не відповідають дійсності», - наголосили у штабі.

У штабі зазначили, що наявність великої кількості безконтрольно поставлених мінних полів, створюють реальну загрозу для життя та здоров’я мирного населення.

Наголошується, що коментарі представників ОРДіЛО про диверсійні дії Збройних Сил України стосовно мирного населення та міжнародних організацій не мають ніяких підстав, носять відверто провокаційний характер та мають на меті дискредитацію України на міджнародній арені.

Нагадаємо, 23 квітня під час патрулювання в районі окупованого села Пришиб Луганської області підірвався на міні автомобіль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Один працівник місії загинув, ще двоє отримали поранення. У МВС повідомили, що під час вибуху загинув громадянин Великої Британії Джозеф Стоун, громадянка Німеччини Іва Ґнелін отримала контузію.

Українська сторона СЦКК заявила, що у зазначений час режим припинення вогню дотримувався як з української сторони, так із боку НЗФ ОРЛО.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...