Новини 21:42

В ОБСЄ заявили, що загиблий на Донбасі член патруля СММ був громадянином США

Ще двоє іноземних громадян - Німеччини і Чехії - отримали поранення і доставлені в Луганську лікарню.

Член патруля Спеціальної моніторінгової місії ОБСЄ в Україні, який загинув у результаті підріву автомобіля місії на міні на тимчасово окупованій території Луганської області в неділю, 23 квітня, був громадянином Сполучених Штатів Америки, повідомив заступник глави місії ОБСЄ в Україні Александер Хуг.

«Один член патруля, який загинув унаслідок вибуху - це громадянин США. Ще двоє - громадяни Німеччини і Чехії, отримали поранення і доставлені в Луганську лікарню. Інші троє членів патруля з автомобіля, які не постраждали від вибуху, були доставлені на базу місії, що розташована у цьому районі», - заявив Хуг.

Як повідомлялося, раніше радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив, що врезультаті підриву автомобіля ОБСЄ загинув громадянин Великої Британії Джозеф Стоун. 

Нагадаємо, 23 квітня під час патрулювання у районі окупованого села Пришиб Луганської області підірвався на міні автомобіль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Один працівник місії загинув, ще двоє отримали поранення.

Українська сторона СЦКК заявила, що у зазначений час режим припинення вогню дотримувався як з української сторони, так із боку НЗФ ОРЛО. У міністерстві закордонних справ України заявили, що підрив автомобіля свідчить про наміри Росії «та її маріонеток» залякати спостерігачів ОБСЄ. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав ретельно розслідувати трагічний інцидент. Окрім того, на трагічну подію відреагували у штабі АТО та наголосили, що звинувачення керівників ОРДіЛО щодо диверсійних дій ЗСУ, внаслідок яких загинув представник СММ ОБСЄ, є безпідставними.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...