Новини 19:55

У Черкасах суд заарештував депутата облради, якого підозрюють у заволодінні майном на 55 млн грн

Слідчим суддею депутату обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці з можливістю внесення застави в розмірі 3 млн грн.

Придніпровський районний суд міста Черкаси у четвер, 27 квітня, обрав запобіжний захід депутату обласної ради, якого підозрюють у незаконному заволодінні цілісним майновим комплексом державного підприємства вартістю майже 55 млн грн. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Згідно з повідомленням, слідчим суддею депутату обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці з можливістю внесення застави в розмірі 3 млн грн.

Мова йде про депутата Черкаської обласної ради Олександра Короткова. Йому просто в залі суду вдягнули кайданки.

Нагадаємо, 25 квітня в ГПУ повідомили, що депутату Черкаської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка повідомили про підозру у незаконному привласненні майна дочірнього виробничо-заготівельне підприємства «Тальне» державної акціонерної компанії «Хліб України» вартістю майже 55 млн грн.

«Слідством встановлено, що останній протягом 2008-2013 років, будучи директором-керуючим санацією ДВЗП «Тальне» ДАК «Хліб України», без погодження власника майна - Кабінету Міністрів України, без проведення незалежної оцінки, за заниженою вартістю реалізував активи державного підприємства комерційним структурам, засновником яких являвся він сам або його родичі. У такий спосіб незаконно заволодів цілісним майновим комплексом державного підприємства вартістю майже 55 млн гривень», - розповіла прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...