Новини 19:59

Розслідування катастрофи літака MH17 перейшло до найскладнішого етапу — ЗМІ

Слідчі не можуть опитувати людей на місці через бойові дії на сході України.

У Нідерландах розслідування катастрофи рейсу MH17 знаходиться на "найважчому етапі". Про це повідомляє NOS з посиланням на заяву в інтернет-журналі про розслідування трагедії.

Згідно з повідомленням, складність полягає в тому, що слідчі повинні встановити відповідальних за збитий літак.

"Досягнення прогресу на даному етапі є більш складним", - говориться в журналі.

Зазначається, що інформації, наданої очевидцями, недостатньо, а слідчі не можуть опитувати людей на місці через бойові дії на сході України.

Нагадаємо, Boeing 777 компанії Malaysia Airlines, що летів з Амстердама у Куала-Лумпур, був збитий бойовиками на сході України 17 липня 2014 року. На борту перебувало 298 осіб, з них 196 – громадяни Нідерландів. В авіакатастрофі не вижив ніхто. Слідство встановило, що літак  був збитий ракетою зенітно-ракетного комплексу «Бук», який виробляли в СРСР, а нині виробляють у Росії

28 вересня 2016 року в Нідерландах Спільна слідча група, в яку входить Австралія, Бельгія, Малайзія, Нідерланди і Україна, оголосила, що літак Малайзійських авіаліній рейсу MH17 було збито 17 липня 2014 із ЗРК «Бук», який був привезений з території Росії. Розслідування також встановило, що літак було збито саме ракетою типу 9М38, яка є на озброєнні модифікації російського ЗРК «Бук». Міжнародне слідство також зазначило, що пуск ракети було здійснено з території, яку не контролювали Збройні сили України.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...