Новини 13:08

В Україні створили сервіс для перевірки завантаженості кордону

Сервіс допоможе уникнути черг на пунктах пропуску на кордоні.

Українці, які збираються виїздити за кордон через пункти пропуску, можуть перевірити їх завантаженість за допомогою спеціального сервісу Державної фіскальної служби "Кордон". Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Для переходу на сервіс "Кордон" натисніть на зображення

"У зв'язку з введенням безвізового режиму між Європейським Союзом та Україною очікується збільшення трафіку на кордоні. Для розробки оптимального маршруту і розрахунку часу на перетин кордону ДФС пропонує мандрівникам перевіряти завантаженість пунктів пропуску, через які планується в'їзд в Україну або виїзд за кордон", - сказано в повідомленні.

Сервіс надає інформацію про час очікування для легкового та вантажного транспорту на всіх пунктах пропуску на кордоні України, а також на адміністративному кордоні з тимчасово окупованим Кримом. Він доступний на семи мовах.

Нагадаємо, 22 травня офіційний вісник Євросоюзу опублікував рішення про безвізовий режим з Україною. Це означає, що підписана угода запрацює через 20 днів з дня опублікування і українці зможуть їздити в країни ЄС без віз з 11 червня.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...