Новини 22:33

З’явилося відео затримання чиновниці, яку впіймали на хабарі в $5 млн

Жінка розробила злочинну схему вимагання та одержання хабарів від керівників банківських установ, у яких введено тимчасові адміністрації.

Служба безпеки України показала відео, як у Києві викрили на хабарі одного з уповноважених осіб Фонду.

Правоохоронці задокументували, що посадовець вимагав п’ять мільйонів доларів США від колишнього голови правління одного з комерційних банків. У таку суму ліквідатор банку «оцінив» не ініціювання процедури розірвання кредитно-фінансових договорів з низкою клієнтів банку. Співробітники спецслужби затримали посередника у Києві під час передачі всієї суми хабара, одночасно у Дніпрі була затримана уповноважена особа Фонду», - йдеться у повідомленні прес-служби.

Також повідомляється, що відкрито кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, задіяних у протиправній оборудці.

Як повідомлялося, у середу, 7 червня, генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що в Києві впіймали на хабарі одну з уповноважених осіб Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Згодом ЗМІ назвали ім’я затриманої.

Новини RedTram

Loading...