Новини 13:39

Лідер британської партії євроскептиків пішов з посади

За даними екзит-полів, партія не отримує жодного місця в нижній палаті парламенту.

Лідер Партії незалежності Сполученого Королівства (UKIP) Пол Наттолл заявив, що покидає посаду глави партії у зв'язку з результатами парламентських виборів, повідомляє британське видання The Guardian.

"Нова ера повинна початися з новим лідером", - сказав він і зазначив, що UKIP може стати популярнішою, але не з ним на посаді партійного лідера.

За словами Наттолла, його відставка "дозволить партії вибрати нового лідера на конференції у вересні". Він також заявив, що результати виборів ставлять під загрозу процес виходу Великої Британії зі складу ЄС (Brexit).

За даними екзит-полів, UKIP за підсумками виборів не отримує жодного місця в нижній палаті парламенту.

Нагадаємо, лідер британських лейбористів Джеремі Корбін закликав прем'єр-міністра Терезу Мей подумати про відставку у зв'язку з результатами дострокових парламентських виборів.

За даними ЗМІ, Мей не планує йти у відставку. Вона буде працювати над формуванням уряду на основі Консервативної партії, яка набрала більше голосів і місць, ніж будь-яка інша партія окремо. 

Як повідомлялось раніше, на даний момент консерватори обігнали лейбористів, отримавши вже 268 місць в палаті громад з 650. Лейбористська партія набрала 237 місць. Крім того, Шотландська національна партія (SNP) виграє 33 місця, Демократична юніоністська партія (DUP) - 10, Ліберально-демократична - десять, інші партії - 11.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...