Новини 18:05

Bloomberg знайшов зв'язок між сім'єю Манафорта і родичами Трампа

Всі вони пов'язані з нерухомістю.

Кетлін Манафорт - дружина колишнього глави виборчого штабу Дональда Трампа і радника колишнього президента України Віктора Януковича Пола Манафорта - у 2002 році отримала іпотечний кредит в розмірі $150 тисяч на будинок у Лонг-Айленді (штат Нью-Йорк). Кредит був виданий NorCrown Bank, який тоді очолював Чарльз Кушнер, батько Джареда Кушнера, зятя Трампа, повідомляє Bloomberg.

Кетлін Манафорт придбала ділянку землі в 1992 році за $400 тисяч, а за рік там побудували будинок. Зараз площа ділянки становить близько 517 кв. м, там розташований тенісний корт, басейни, поле для гольфу. Ділянка зараз, за ​​даними агентства, оцінюється в $5,6 млн.

Джейсон Малоні, представник Манафорта, заявив, що тоді не був знайомий з Чарльзом Кушнером. Він зазначив, що умови кредиту задовольняв обидві сторони.

Кредит від NorCrown був закритий в липні 2004 року, через кілька днів після того, як дружина Манафорта отримала інший кредит. Інвестор і "давній друг Трампа" Томас Баррак виділив Кетлін кредит в розмірі $1,76 мільйонів на нерухомість в Лонг-Айленді. Представник Баррака заявила виданню, що Манафорти погасили кредит в повній відповідності з його умовами за 18 місяців.

Bloomberg наводить інші приклади зв'язків між оточенням Трампа і сім'єю Манафорта, пов'язаних з нерухомістю. Агентство пише, що в 2006 році компанія, пов'язана з Манафорт, придбала нерухомість в Трамп-тауер.

Крім цього, нещодавно, як пише Bloomberg, Манафорт і пов'язана з ними компанія взяла позику в $16 млн у банку Federal Savings, глава якого, Стівен Калк, є радником Трампа з економіки. Основна частина позики - $9,5 млн - була забезпечена будинком в Лонг-Айленді й іншими активами. Трамп призначив Колка своїм радником, коли Манафорт очолював його передвиборний штаб, зазначає агентство. Представник Калка відмовилася коментувати інформацію.

Нагадаэмо, американський політтехнолог, колишній очільник кампанії президента США Дональда Трампа, Пол Манафорт був радником Опозиційного блоку під час парламентських виборів у 2014 році і допоміг партії пройти у Верховну Раду.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...