Новини 11:26

Адміністрація Трампа намагається послабити схвалені сенатом санкції проти РФ – NYT

Білий дім використовує свій вплив на Республіканців у Конгресі.

Адміністрація президента США Дональда Трампа намагається пом'якшити законопроект про нові санкції проти Росії та Ірану. Білий дім використовує свій вплив на Республіканців у Конгресі для того, щоб послабити санкції, передбачені новим законом, повідомляє The New York Times з посиланням на свої джерела.

За словами видання, Республіканці з нижньої палати парламенту виявилися в суперечливій ситуації. З одного боку, вони мають традиційну антиросійську позицію, з іншого – не хочуть дратувати адміністрацію президента.

Однією з головних норм, що має першочергове значення для президента, є право на зняття або послаблення санкцій. Згідно з новим законом, таке право має тільки Конгрес, і в адміністрації Трампа хочуть прибрати цю норму.

Раніше повідомлялось, що палата представників Конгресу США, керуючись ініціативою членів Республіканської партії, відмовилася від швидкого голосування за законопроект, який, зокрема, передбачає нові санкції щодо Росії.

Нагадаємо, сенат США 14 червня схвалив поправку, яка передбачає посилення санкцій відносно Росії, які, закрема, можуть вдарити по проекту "Північний потік-2".

схожі новини

Новини RedTram

Loading...