Новини 18:02

У Києві спустили на воду новозбудований катер для ВМС України типу "Гюрза-М"

Катер повністю броньований, має на озброєнні гармату, кулемет та ракетні комплекси.

У четвер, 29 червня, на київському заводі “Кузня на Рибальському” був спущений на воду малий артилерійський броньований катер типу "Гюрза-М". Про це повідомили у прес-службі Генерального штабу України.

"За флотською традицією, об нове судно, яке спускають на воду, повинні розбити пляшку із шампанським, і це обов'язково має зробити жінка, яка потім і стає хрещеною матір'ю корабля", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що хрещеною матір'ю "Гюрзи-М" стала народна артистка України, переможниця “Євробачення-2004” співачка Руслана.

Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Воронченко під час урочистого спуску на воду катеру зазначив, що поповнення катерного складу флоту зміцнить обороноздатність нашої держави та посилить захист країни з морського напрямку.

Повідомляється, що катер “Гюрза-М” повністю броньований, має на озброєнні гармату, кулемет та ракетні комплекси. Також, він призначений для несення бойової вахти в прибережній морській смузі, патрулювання, охорони водних рубежів, боротьби з малорозмірними суднами противника, захисту берегових стаціонарних і плавучих об’єктів та споруд, сприяння десантним і прикордонним групам, забезпечення безпеки мореплавання.

Нагадаємо, 20 червня, ще один малий броньований артилерійський катер «Гюрза-М», проект якого заклали минулого року на заводі у Києві, спустили на воду.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...