Новини 19:51

Лоукостер Ryanair скасував свій вихід на український ринок

У компанії відзначили, що аеропорт "Бориспіль" став на бік авіакомпаній з високими тарифами і позбавив українських пасажирів доступу до дешевих авіаквитків.

Ірландська авіакомпанія-лоукостер Ryanair скасувала запланований вихід на український ринок. Про це йдеться в повідомленні прес-служби авіаперевізника.

"Ryanair сьогодні оголошує, що скасовує свій запланований вхід в Україну після того, як київський аеропорт не виконав угоду, досягнуту в Міністерстві інфраструктури з посадовими особами аеропорту і нинішнім генеральним директором аеропорту у березні цього року", - йдеться в повідомленні.

У Ryanair відзначили, що аеропорт "Бориспіль" став на бік авіакомпаній з високими тарифами, включаючи "Міжнародні авіалінії України", і позбавив українських пасажирів доступу до дешевих авіаквитків.

"В результаті у Ryanair немає вибору, окрім як скасувати 4 нових київських маршрутів і 7 нових львівських маршрутів, що призведе до втрати більше 500 000 пасажирів і 400 робочих місць", - додали в компанії.

У компанії вибачилися перед клієнтами, які вже забронювали рейси. Їм повернуть кошти за квитки.

Нагадаємо, Ryanair планував у жовтні відкрити польоти з київського аеропорту "Бориспіль" в Лондон, Манчестер, Ейндховен і Стокгольм, а також зі Львова в Краків, Будапешт, Берлін, Вроцлав, Меммінген, Ейндховен і Лондон. Україна мала стати 34 країною в мережі польотів Ryanair.

Новини RedTram

Loading...