Новини 23:20

Канада долучиться до військових навчань "Sea Breeze-2017"

Делегація складатиметься із водолазів та їх асистентів, а також штабних офіцерів.

Канадський королівський військовий флот делегує до України 14 представників для участі у військових навчаннях «Sea Breeze-2017» в Чорному морі. Про це розповів контр-адмірал Джон Ньютон, командувач канадськими морськими силами Атлантики.

«Sea Breeze-2017 підкреслюють відданість канадського військового флоту безпеці Чорного моря. Канадські моряки та штабні офіцери співпрацюватимуть із партнерами-однодумцями над покращенням наших колективних здібностей малювати точну картину морської діяльності у регіоні», - сказав Ньютон.

У Міноборони Канади уточнили, що канадська делегація складатиметься із водолазів та їх асистентів, а також штабних офіцерів.

Як повідомлялося раніше, на міжнародні військові навчання «Сі Бриз-2017», які пройдуть з 10 по 23 липня, продовжують прибувати спеціальні підрозділи. Так, в одеський порт зайшло відразу три турецьких судна, у тому числі підводний човен. У Практичну гавань зайшов і румунський корвет «Контр-адмірал Хорію Мачелларіу». Також в одеському аеропорту приземлилися два борти країн НАТО. Так, американський C-130J Геркулес привіз дюжину спеціалістів-водолазів, а угорський C-17A Globemaster III доставив кілька десятків військовослужбовців інших спеціальностей і спорядження для навчань.

У навчаннях візьмуть участь понад 30 кораблів, катерів і суден забезпечення, понад 25 літаків і вертольотів, а також особовий склад із 16 країн світу, включно з Україною. Загалом у навчання візьмуть участь понад 3 тисячі осіб.

Нагадаємо, навчання триватимуть до 23 липня у північно-західній частині Чорного моря, Одеській і Миколаївській областях.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...