Новини 17:30

У Білому домі заявили про втручання України у президентські вибори США

Однак посольство України наголошує, що Київ не займав чию-небудь сторону під час передвиборних перегонів у Сполучених Штатах.

У Білому домі заявили, що представники Демократичної партії США зверталися за допомогою до українського посольства у Вашингтоні під час президентських виборів 2016 року. Про це повідомила 10 липня прес-секретар резиденції президента США Сара Сандерс, передає сайт держдепартаменту.

"Якщо ви шукаєте приклад кампанії, що координується іноземною державою або іноземним джерелом, достатньо звернути увагу на Національний комітет Демократичної партії, який фактично співпрацював з посольством України в зборі інформації на політичних опонентів", - зазначила Сандерс.

"Це не звинувачення, а "дії, які вони виконали", - наголосила прес-секретар.

У свою чергу, представництво посольства України у Вашингтоні оскаржило висловлювання Сандерс, повідомляє видання The Washinghton Times.

«Посольство України у Вашингтоні не координувало з Демократичною партією збір інформації на політичних опонентів. Хоча деякі політики, які не є частиною українського уряду, можливо, зайняли чиюсь сторону під час минулорічних виборів у США, уряд України цього не робив», - заявили у відомстві.

Нагадаємо, центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Через це США вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві.

Згодом також стало відомо, що розслідування про ймовірне втручання Росії в проведення минулорічних президентських виборів у США доручили надсекретному відділу ФБР.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...