Новини 17:50

В Одесі завершилися міжнародні військові навчання "Сі Бриз-2017"

Цьогорічні маневри відрізнялися від усіх попередніх за рівнем складності

У неділю, 23 липня, в Одесі закінчилися багатонаціональні військові навчання «Сі Бриз-2017». Про це повідомили у Державній прикордонній службі України.

У рамках навчань залучалися до 30 кораблів і катерів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, США, Туреччини, Румунії та Грузії. Крім того, участь у навчаннях брали представники Збройних сил Азербайджану, Болгарії, Бельгії, Великобританії, Грузії, Канади, Молдови, Литви, Норвегії, Польщі та Греції", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у навчання брали участь українські прикордонники, зокрема корабельно-катерний склад Одеського загону морської охорони, літаки «Diamond», гелікоптер Мі-9 Одеської Окремої авіаційної ескадрильї  і військовослужбовці відділу спеціальних дій на воді Одеського загону морської охорони та прикордонної комендатури швидкого реагування «Ізмаїл» Державної прикордонної служби України.

"Під час церемонії закриття «Sea Breeze-2017», керівництво навчань   відзначило, що цьогорічні маневри відрізнялися від усіх попередніх за рівнем складності, що значно зріс. І саме такі заходи зміцнили взаємодію і додали регіональної безпеки та стабільності", - додали прикордонники.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...