Новини 17:57

Російським військовим на Донбасі наказали здати паспорти — перехоплення InformNapalm

Аудіоаписи були надіслані інсайдером з окупованих територій на умови повної анонімності.

Російських військових на Донбасі зобов’язали здавати паспорти РФ і отримувати так звані паспорти «ЛНР». Про це повідомляє міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm, публікуючи аудіозаписи, що свідчать про новий наказ.  

Згідно з даними волонтерів, записи надіслані інсайдером з окупованих територій на умови повної анонімності.

«На даному етапі аналізу записів важко підтвердити або спростувати їх автентичність, але викладена інформація, як мінімум, цікава і доповнює раніше встановлені дані. Якщо вірити записам, то російських військовослужбовців змушують здавати паспорти в сейф і писати розписки, за невиконання наказу можуть навіть звільнити», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: В InformNapalm ідентифікували артилеристів РФ, що можуть бути причетні до подій під Іловайськом

«Алло, Вань, слухай, я зараз з наради їду, там наказали всім росіянам здати паспорти в обов'язковому порядку. Це п..ц, Ваня, вони сказали звільнятимуть просто ... вони розписки пишуть, розписки в сейфі»
«До нас вчора ФСБ приїжджало. Ж..па, коротше треба «ЛНР-івський» паспорт робити, 5 осіб було з «ДНР-івськими» паспортами, їх відпустили, а нам по 2 тисячі штрафу всім…»


Читайте також: Inform Napalm розсекретив кадрових російських військових, які втратили безпілотник "Тахіон" на Донбасі

У розвідці нагадують, що 24 червня 2017 року районі села Жолобок Луганської області українські військові з 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ ліквідували диверсійну групу терористів і взяли в полон кадрового російського військовослужбовця з 22-ї бригади спеціального призначення ГРУ РФ. Командир 93-й бригади Владислав Клочков заявив, що в ході зіткнення з диверсійною групою противника був убитий командир цієї групи, кадровий російський офіцер Олександр Щерба, в полон було взято чотири бойовики, серед яких і громадянин Російської Федерації, житель Алтайського краю, військовослужбовець 22- ї бригади спеціального призначення ГРУ РФ Віктор Агєєв.

«Можливо, саме цей інцидент послужив каталізатором активності ФСБ РФ і спричинив вимогу до всіх російських військових здати свої паспорти і отримувати паспорт «ЛНР». Цей крок підтверджує подальші наміри російського керівництва відмовлятися від своїх громадян, що потрапляють в полон на Донбасі», - підсумували в InformNapalm.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...